עזרה לחולים

עזרה לחולים

מערך עזרה לחולים

כשמתגלה המחלה, החולים ובני משפחותיהם נקלעים בבת אחת לסחרור בלתי צפוי שלא תמיד הם מצליחים למצוא ממנו מוצא החוצה. הכאב והייסורים מוסיפים למצוקה, שמביאה אותם למצבים קשים מנשוא. כאשר מדובר במחלות קשות, הצורך בתרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, מאיים על עתיד חייו של החולה, באופן שלא ניתן לפתרון.

ובזמן שהחולים נאנקים בבתי החולים, בני משפחותיהם סובלים מחוסר יכולת להתמודד עם המצב המבלבל שמשליך על כל הסביבה המשפחתית, מבחינה רגשית, כלכלית ואפילו בריאותית.

בדיוק לשם כך פועל מערך העזרה לחולים, על מנת לסייע לחולים ולבני משפחותיהם להתמודד עם המצב מתוך תמיכה וסיוע לכל אורך התהליך הקשה. במקרה הצורך, הם מקבלים סיוע כלכלי ברכישת התרופות הנצרכות, שאינן כלולות בסל הבריאות, ומאפשרות את הצלת חייו של החולה, פשוטו כמשמעו. בכל שבוע סיירת המתנדבים עוברים בבתי חולים, מסייעים לחולים ומחלקה מיוחדת מסייעת להם ביעוץ רפואי עם מומחים בכל רחבי העולם.

כך זוכים עשרות חולים ובני משפחותיהם להקלה מהמצב הקשה ומצליחים להתמודד עם המצב הרפואי בהצלחה.

החולים ובני משפחותיהם, זקוקים לכם כדי לשרוד. רק בעזרתכם נוכל להמשיך לתמוך בחולים ולהציל את חייהם!

 

סיפורי ישועות

אני אמא!

לפני שנה כשחיינו מסגר לסגר ראיתי בפוסטים משתפכים הורים מתלוננים איך הם יעסיקו את הילדים, ובכיתי. תחושת הבדידות הייתה קשה…

אל תפספסו את הישועה בקרוב!

מביאים אליכם את הנס עד הבית, רבני הארגון יעתירו בתפילה עבורכם ויקיימו תיקון מיוחד על פי סודות הקבלה למענכם שיקרעו ויפתחו שערי שמיים בתפילה וזעקה להמתקת כל הדינים, באופן מיידי.