מתנות לאביונים

מתנות לאביונים

מערך מתנות לאביונים

בעיות החיים היכו בהם בעוצמה וטלטלו אותם לתוך מים סוערים. חלק מהמקרים עוסק באנשים שנקלעו לבעיות משפטיות, אחרים מתמודדים עם חובות עתק, בעיות חמורות בשלום בית או באסירים הנמקים בכלא על לא עוול בכפם.

תמיכה כלכלית והדרכה מקצועית, יכולה להציל אותם ממצבם הקשה, להוציא אותם משעבוד לגאולה ומחשכה לאור גדול. אסור לנו להתעלם מהם, בשעתם הקשה.

למטרה זו פועל מערך מתנות לאביונים מטעמנו, על מנת להעניק בדיוק לאנשים הסובלים מבעיות החיים סיוע והדרכה מקצועית לבעיות משפטיות, כלכליות ואחרות, תוך מתן תמיכה כלכלית, עד לפתרון מלא של התסבוכת.

כך אנחנו יכולים לסייע להם לצלוח את אתגרי החיים ולאפשר להם לחזור לחיים תקינים, מבלי להדרדר למדרון בלתי הפיך, שעלול לגרור איתם את כל בני המשפחה, חברים וידידים.

העזרה שלנו, היא לפעמים כל ההבדל בין חזרה לדרך המלך לבין הידרדרות לפי תהום. אנחנו חייבים לעזור להם, לתת להם את הכוח, לפתור את הבעיות הקשות בהצלחה.

בזכותכם, הם מקבלים הזדמנות שניה לחיים ויכולים לצאת מחושך לאור גדול.

תנו לנו את היכולת לסייע למקרים קשים אלה, כדי שלא יאבדו את התקווה.

סיפורי ישועות

אני אמא!

לפני שנה כשחיינו מסגר לסגר ראיתי בפוסטים משתפכים הורים מתלוננים איך הם יעסיקו את הילדים, ובכיתי. תחושת הבדידות הייתה קשה…

אל תפספסו את הישועה בקרוב!

מביאים אליכם את הנס עד הבית, רבני הארגון יעתירו בתפילה עבורכם ויקיימו תיקון מיוחד על פי סודות הקבלה למענכם שיקרעו ויפתחו שערי שמיים בתפילה וזעקה להמתקת כל הדינים, באופן מיידי.