יתומים ואלמנות

יתומים ואלמנות

מערך הסיוע לאלמנות ויתומים

אחרי האבדן הקשה בפטירתו הטרגית של אב המשפחה, נקלעים האלמנות והיתומים לסחרור בלתי נתפס של אבל ויגון, אשר במקרים רבים, עלול להשפיע עליהם לרעה למשך כל ימי חייהם. במקרים רבים, פטירתו של אב המשפחה שהיה מפרנס יחיד, ממיט על האלמנות והיתומים עוני ומחסור שקשה לדמיין.

כך הופכת הפטירה של אב המשפחה, לחורבן הבית ושבר בנפש האלמנות והיתומים לתמיד, אם לא נהיה שם בשבילכם. ויפה שעה אחת קודם.

כדי להציל את האלמנות והיתומים ממצבם הקשה, לשיקום הנפש ולריפוי הלב, פועל מערך הסיוע לאלמנות ויתומים מטעמנו ומגיש להם עזרה ותמיכה נרחבת ומלווה אותם החל מרגע המשבר ועד לחזרה לשגרת חיים סדירה, תוך פתרון מלא לכל אתגרי החיים, הכולל סיוע כלכלי ותמיכה נפשית לכל אורך הדרך.

במקרים רבים מדובר במשפחות שאין להם קרובים או ידידים אשר מסוגלים לסייע להם במצבם הקשה, כך שהסיוע שלנו הופך להיות קריטי להצלת חייה של משפחה אבודה, אחרי משבר קשה של פטירה ושכול של אב המשפחה.

אסור לנו להשאיר אותם לבד, אנחנו חייבים לתת את כל כוחינו למען האלמנות והיתומים, הזקוקים לעזרתינו יותר מתמיד.

תנו לנו את הכוח להציל את האלמנות והיתומים, שאין להם מישהו אחר שיעזור להם.

סיפורי ישועות

אני אמא!

לפני שנה כשחיינו מסגר לסגר ראיתי בפוסטים משתפכים הורים מתלוננים איך הם יעסיקו את הילדים, ובכיתי. תחושת הבדידות הייתה קשה…

אל תפספסו את הישועה בקרוב!

מביאים אליכם את הנס עד הבית, רבני הארגון יעתירו בתפילה עבורכם ויקיימו תיקון מיוחד על פי סודות הקבלה למענכם שיקרעו ויפתחו שערי שמיים בתפילה וזעקה להמתקת כל הדינים, באופן מיידי.