אודות

אודות

פעילות ארגון 'ישועות רבי מאיר בעל הנס', החלה בעקבות המצב הכלכלי הקשה הפוקד את עם ישראל, על שמו של התנא האלקי רבי מאיר בעל הנס, מתוך המטרה הקדושה להפיץ את בשורת הניסים בעם ישראל מעל לדרך הטבע, להאיר כל נשמה יהודית שנמצאת במצוקה ולתת אפשרות לתמוך בידי יתומים ואלמנות, משפחות שבורות ונזקקים, ניצולי שואה, חולים וכלות ממשפחות שבורות, שאין מי שיעזור להם במצוקתם.

פעילות הארגון מתמקדת בדיוק בתחומים קשים אלה, כדי לגרש את החושך מעם ישראל ולסייע לחלשים הנמצאים בשוליים של החברה, להעניק תמיכה וסיוע לכל הנזקקים להכניס את האור בבתים החשוכים מעוני ומחסור.

בתרומה שלכם עם ארגון 'ישועות רבי מאיר בעל הנס', אתם הופכים להיות שותפים במתן סיוע ועזרה לילדים הסובלים ממחסור, כלות ממשפחות שבורות המתחננות להקים בית שמח משלהם, ניצולי שואה המבקשים לחיות את שארית ימיהם בכבוד, משפחות אומללות המתפללות לקצת אור בתוך המערבולת הכלכלית הקשה.

אנחנו כאן בשבילם, בזכותכם ובעזרתכם!

בהוראת גדולי הרבנים והמקובלים שליט"א, מתקיימים סדרי לימוד קבועים בקבר הקדוש ונערכים תיקונים על פי סודות הקבלה, למען עם ישראל בכלל ולמען התורמים בפרט, לישועה ולנסים למעלה מדרך הטבע. זה יכול לקרות גם לכם!

רבי מאיר בעל הנס, שהיה דמות של ניסים בחייו, ממשיך להשפיע ישועות לעם ישראל אחרי פטירתו, מאז ועד היום, במשך כל הדורות.

גם בימינו, ממשיך מעיין הישועות של רבי מאיר בעל הנס להשפיע ניסים וישועות ללא הפסקה, לכל אחד בכל תחומי החיים, החל ברפואה שלימה ומניעת מחלות, פרנסה בשפע ופרעון חובות, עבור לזיווגים הגונים משורש המזל, זש"ק וילדים בריאים, וכלה בשלום בית אמיתי ונחת מהילדים.

אם גם אתם זקוקים לנס ומתפללים לישועה, מצאתם את הכתובת הנכונה שתסדר לכם את החיים, תבטל מעליכם את כל הדינים ותקרע את כל הגזירות.

אלפי אנשים לא טועים, התחברו עכשיו ותזכו גם אתם לנס האישי שלכם למעלה מדרך הטבע!

 

מערך סלי המזון הארצי

בכל רחבי הארץ, נמצאות משפחות רבות, הסובלות ממחסור קשה בהשגת מוצרים חיוניים. יותר מדי ילדים סובלים מתת תזונה והולכים לישון בלילה כשהם רעבים. התוצאות הישירות הן, קשיים לימודיים ובעיות בריאותיות המתפתחות בגילאי ההתבגרות. הורים ממשפחות נזקקות, סובלים גם הן מחוסר יכולת לטיפול בקשיים בריאותיים, אשר מחמירים מחוסר טיפול.

מערך הפעילות של חלוקת סלי מזון מטעמנו, נועד לגרש את החושך מהמשפחות הנזקקות ולהכניס אור ושמחה בבתים השבורים ולמנוע את כל הסבל מעם ישראל.

מדי שבוע מתקיימת חלוקת סלי מזון במוקדי הארגון במרכז, בצפון ובדרום, בהם מאות משפחות זוכות לקבל הביתה מגוון מוצרים חיוניים, כמו: שפע של פירות וירקות, לחם ומוצרי חלב, חומרי נקיון וכלים חד פעמיים.

כך זוכים ילדים עצובים שכבר זמן רב לא ראו שפע של פירות וירקות ומוצרים חיוניים אחרים, לקבל אותם שוב, ללא הגבלה. כך חוזרת התקווה לחיים וההורים חוזרים לחייך.

זה הזמן לקחת חלק בפעילות הקדושה של חלוקת סלי מזון למשפחות הנזקקות ולתמוך בידי המשפחות הנזקקות, המשוועות לעזרה.

 

מערך ה'קמחא דפסחא'

מדי ערב חג הפסח, כאשר סעיף ההוצאות הולך ומתרחב בכל משפחה, מוצאות את עצמן מאות משפחות נזקקות מכל רחבי הארץ בתוך מצוקה כלכלית משמעותית כאשר הן אינן יכולות להשיג את הכסף לכיסוי הוצאות רכישת מוצרי חג הפסח, כמו מצות, יין, מצרכי בשר ומוצרי חלב, פירות וירקות וממתקים לילדים.

המצוקה הזו מגרשת את השמחה של החג מבתי המשפחות הנזקקות ומכווצת את הלב של הילדים והוריהם ממחסור ומדאגה, לקראת החג המתקרב ובא.

בדיוק לשם כך פועל מערך 'קמחא דפסחא' מטעמנו, כדי להביא למאות משפחות נזקקות את כל מוצרי החג, כולל מצות, יין, מצרכי בשר ומוצרי חלב, פירות וירקות וממתקים לילדים.

כך זוכים אלפי ילדים לקבל את חג הפסח בשמחה ובהתרגשות, מבלי לחשוש שלא יהיה להם מצות לחג או שיחסר להם יין לליל הסדר.

בזכות תרומתכם החשובה, אתם מכניסים את השמחה בבתים החשוכים בזמן הכי קריטי של ערב חג הפסח ומאירים את הבית לשמחת כל המשפחה!

הצטרפו עכשיו ועזרו להם ביד רחבה!

 

מערך הסיוע לאלמנות ויתומים

אחרי האבדן הקשה בפטירתו הטרגית של אב המשפחה, נקלעים האלמנות והיתומים לסחרור בלתי נתפס של אבל ויגון, אשר במקרים רבים, עלול להשפיע עליהם לרעה למשך כל ימי חייהם. במקרים רבים, פטירתו של אב המשפחה שהיה מפרנס יחיד, ממיט על האלמנות והיתומים עוני ומחסור שקשה לדמיין.

כך הופכת הפטירה של אב המשפחה, לחורבן הבית ושבר בנפש האלמנות והיתומים לתמיד, אם לא נהיה שם בשבילכם. ויפה שעה אחת קודם.

כדי להציל את האלמנות והיתומים ממצבם הקשה, לשיקום הנפש ולריפוי הלב, פועל מערך הסיוע לאלמנות ויתומים מטעמנו ומגיש להם עזרה ותמיכה נרחבת ומלווה אותם החל מרגע המשבר ועד לחזרה לשגרת חיים סדירה, תוך פתרון מלא לכל אתגרי החיים, הכולל סיוע כלכלי ותמיכה נפשית לכל אורך הדרך.

במקרים רבים מדובר במשפחות שאין להם קרובים או ידידים אשר מסוגלים לסייע להם במצבם הקשה, כך שהסיוע שלנו הופך להיות קריטי להצלת חייה של משפחה אבודה, אחרי משבר קשה של פטירה ושכול של אב המשפחה.

אסור לנו להשאיר אותם לבד, אנחנו חייבים לתת את כל כוחינו למען האלמנות והיתומים, הזקוקים לעזרתינו יותר מתמיד.

תנו לנו את הכוח להציל את האלמנות והיתומים, שאין להם מישהו אחר שיעזור להם.

 

מערך הסיוע לניצולי שואה

הם עברו את הסבל והכאב האיום ביותר בתקופת השואה והצליחו לשרוד. הם איבדו את כל הקרובים והיקרים להם, הורים, בני משפחה, בעל או אשה וילדים אהובים בגיטאות, במחנות ובמשרפות. הנאצים ימח שמם לקחו להם את הכל.

אבל למרות הסיכויים הקלושים, הם הצליחו לשרוד.

וכעת, דווקא כאן, הם מוצאים את עצמם לבד.

מאות ניצולי שואה, מכל רחבי הארץ, סובלים מחרפת רעב ומצוקה קיומית קשה, שלא מאפשרת להם להתקיים בכבוד, אחרי כל הסבל והכאב שעברו.

אסור לנו להשאיר אותם מאחור.

חובת העם היהודי, לתת את כל שביכולתו כדי לשמור על ניצולי השואה ולסייע להם להתקיים בכבוד הראוי.

בדיוק לשם כך פועל מערך הסיוע לניצולי שואה מטעמנו, על מנת לשמור על ניצולי השואה ולסייע להם להתקיים בכבוד, כמיטב יכולתם.

בכל תקופות השנה, בחורף כמו בקיץ, אנחנו זוכרים את ניצולי השואה ומקיימים איתם קשר ומעניקים להם סיוע בכל תחומי החיים.

אנחנו חייבים להמשיך ולתמוך בהם ולאפשר לניצולי השואה להתקיים בכבוד.

תירמו עכשיו למען ניצולי השואה, אסור לנו להשאיר אותם מאחור!

 

מערך סיוע והכנסת כלה

מאות בנות ממשפחות שבורות מכל רחבי הארץ, שהצליחו להשתקם ולבנות את החיים מחדש, זקוקות לנו דווקא עכשיו יותר מתמיד. אחרי שני עשורים של חיים מאתגרים בצל העוני והשבר, הן מגיעות לצומת דרכים שיקבע את כל העתיד שלהם בחיים:

הקמת בית בישראל.

ללא סיוע והדרכה מקצועית, הן עלולות להידרדר ולמצוא את עצמן חסרות כל כיוון בחיים ולאבד את ההזדמנות להקים בעתיד משפחה בישראל חלילה.

בדיוק לשם כך פועל מערך הסיוע והכנסת כלה מטעמנו, כדי לעמוד לימין הבנות מהמשפחות השבורות, לסייע להן במימון הוצאות הנישואין הגדולות ולהעניק להן הדרכה כיצד להקים משפחה בישראל, למען הדור הבא.

כך אנחנו משקמים את העבר ובונים את העתיד שלהן, בזמן הקריטי ביותר בחיים של הבנות מהמשפחות השבורות.

העזרה שלנו, מאפשרת להן לשכוח את העבר הכואב, לבנות חיים תקינים ולגדל משפחה בישראל ולמנוע מהקושי והסבל שהיו מנת חלקן עד היום להמשיך להתגלגל.

תנו לנו את היכולת לתמוך בידי הבנות מהמשפחות השבורות, המתחננות להקים בית בישראל ולשכוח מכל הצרות.

 

מערך מתנות לאביונים

בעיות החיים היכו בהם בעוצמה וטלטלו אותם לתוך מים סוערים. חלק מהמקרים עוסק באנשים שנקלעו לבעיות משפטיות, אחרים מתמודדים עם חובות עתק, בעיות חמורות בשלום בית או באסירים הנמקים בכלא על לא עוול בכפם.

תמיכה כלכלית והדרכה מקצועית, יכולה להציל אותם ממצבם הקשה, להוציא אותם משעבוד לגאולה ומחשכה לאור גדול. אסור לנו להתעלם מהם, בשעתם הקשה.

למטרה זו פועל מערך מתנות לאביונים מטעמנו, על מנת להעניק בדיוק לאנשים הסובלים מבעיות החיים סיוע והדרכה מקצועית לבעיות משפטיות, כלכליות ואחרות, תוך מתן תמיכה כלכלית, עד לפתרון מלא של התסבוכת.

כך אנחנו יכולים לסייע להם לצלוח את אתגרי החיים ולאפשר להם לחזור לחיים תקינים, מבלי להדרדר למדרון בלתי הפיך, שעלול לגרור איתם את כל בני המשפחה, חברים וידידים.

העזרה שלנו, היא לפעמים כל ההבדל בין חזרה לדרך המלך לבין הידרדרות לפי תהום. אנחנו חייבים לעזור להם, לתת להם את הכוח, לפתור את הבעיות הקשות בהצלחה.

בזכותכם, הם מקבלים הזדמנות שניה לחיים ויכולים לצאת מחושך לאור גדול.

תנו לנו את היכולת לסייע למקרים קשים אלה, כדי שלא יאבדו את התקווה.

 

מערך עזרה לחולים

כשמתגלה המחלה, החולים ובני משפחותיהם נקלעים בבת אחת לסחרור בלתי צפוי שלא תמיד הם מצליחים למצוא ממנו מוצא החוצה. הכאב והייסורים מוסיפים למצוקה, שמביאה אותם למצבים קשים מנשוא. כאשר מדובר במחלות קשות, הצורך בתרופות יקרות שאינן בסל הבריאות, מאיים על עתיד חייו של החולה, באופן שלא ניתן לפתרון.

ובזמן שהחולים נאנקים בבתי החולים, בני משפחותיהם סובלים מחוסר יכולת להתמודד עם המצב המבלבל שמשליך על כל הסביבה המשפחתית, מבחינה רגשית, כלכלית ואפילו בריאותית.

בדיוק לשם כך פועל מערך העזרה לחולים, על מנת לסייע לחולים ולבני משפחותיהם להתמודד עם המצב מתוך תמיכה וסיוע לכל אורך התהליך הקשה. במקרה הצורך, הם מקבלים סיוע כלכלי ברכישת התרופות הנצרכות, שאינן כלולות בסל הבריאות, ומאפשרות את הצלת חייו של החולה, פשוטו כמשמעו.

כך זוכים עשרות חולים ובני משפחותיהם להקלה מהמצב הקשה ומצליחים להתמודד עם המצב הרפואי בהצלחה.

החולים ובני משפחותיהם, זקוקים לכם כדי לשרוד. רק בעזרתכם נוכל להמשיך לתמוך בחולים ולהציל את חייהם!

סיפורי ישועות

אני אמא!

לפני שנה כשחיינו מסגר לסגר ראיתי בפוסטים משתפכים הורים מתלוננים איך הם יעסיקו את הילדים, ובכיתי. תחושת הבדידות הייתה קשה…

אל תפספסו את הישועה בקרוב!

מביאים אליכם את הנס עד הבית, רבני הארגון יעתירו בתפילה עבורכם ויקיימו תיקון מיוחד על פי סודות הקבלה למענכם שיקרעו ויפתחו שערי שמיים בתפילה וזעקה להמתקת כל הדינים, באופן מיידי.